1989

D&H Engineering powstała w roku 1989 roku w Leicester w Wielkiej Brytanii. Firma zaczynała swoją przygodę z obróbką skrawaniem od toczenia  elementów dla branży hydraulicznej. Dzięki dalekowzrocznym decyzjom oraz doskonałej jakości zdobyła zaufanie klientów światowych marek.

2001

W 2001 roku zostaje otwarta pierwsza fabryka D&H Engineering w Niezabyszewie, na Kaszubach w województwoe pomorskim. Początkowo polska fabryka wspomagała jedynie oddział brytyjski. Z biegiem czasu nastąpiło rozszerzenie oferowanych usług dla klientów z branży wydobywczej, kolejnictwa oraz off road.

2006

W kolejnych latach, w Indiach niedaleko Bombaju otwarto kolejną fabrykę.  Dzięki temu powstała międzynarodowa grupa D&H Engineerig z fabrykami na różnych kontynentach. W wyniku rozwoju firmy i rosnącego grona klientów rozrastają się również działy marketingu, R&D i technologiczny by spełnić ich rosnące oczekiwania. Jako grupa specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce elementów ponieważ posiadamy najnowocześniejsz maszyny CNC.

2007

Powołano do życia spółka D&H Manufacturing Spółka Akcyjna, której zadaniem jest odpowiadanie na potrzeby klientów w ścisłej współpracy z kooperantami, którzy swoimi usługami poszerzają ofertę oraz zakres możliwości grupy.

2013

W roku 2013  D&H Engineering  Poland otwiera kolejny zakład w Jastrzębiu Zdrój ponieważ takie były  wymagania nowego klienta z branży automotive. Udało nam się otworzyć te oddział w ekspresowym tempie 6 miesięcy!

2014

Realizując strategię rozwoju u otworzyliśmy fabrykę w Gdańsku i wyposażyliśmy ją w nowoczesne linie automatyczne dla klientów zamawiających ilości seryjne.  Tym samym pojawiło się nowe miejsce na mapie D&H Engineering- Gdańsk. Ta historyczna decyzja sprawiła, że cała grupa stała się konkurencyjna dla dostawców azjatyckich.

2015

Jeden z klientów obdarzył nas zaufaniem znacząco zwiększając zakres współpracy z D&H Engineering. Warunkiem podpisania nowego, wieloletniego kontraktu było otwarcie zakładu w pobliżu oddziału klienta w Czechach . Powstała nowa fabryka w Ostrawie, w Republice Czeskiej.

2016

Dążąc do zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa procesów zarządczych, przekształciliśmy istniejącą strukturę własnościową. Od tego momentu D&H Services zp z oo (spólka holdingowa) zarządza wszystkimi firmamy i fabrykami w Polsce i na świecie.